Menu

YouTuberzy od zera do bohatera

YouTuberzy od zera do bohatera to strona poświęcona youtuberom. Jesteś fanem któregoś? Chcesz poznać jego jasne i ciemne strony? Zapraszam!

SA Wardega

zakazanyany

Sylwester Adam Wardęga - urodzony 31 grudnia 1989.Jego kanał jest najpopularniejszym polskim kanałem pod względem liczby subskrybentów ma ich ponad 3 miliony. Od 2011 roku jego filmy zdobywają popularność.

Jego filmy w których "trolluje" policjantów przyniosły mu wiele problemów z prawem.

Wyżej wymieniony Pan ma dużą oglądalność większą częścią jest dość młoda widownia, która nie osiągnęła jeszcze pełnoletności. Wardęga na swoim koncie ma już dwadzieścia siedem wiosen. Jednak zachowuję się jak głupi bachor przyznajmy że to co pokazuję na filmach jest dość zabawne ale czy rozważne? Jak na moje oko nie bardzo. Dzieciaki w dwudziestym pierwszym wieku większość czasu spędzają  na oglądaniu YouTuba. Biorą przykład z takich ludzi jak Sylwester. Mężczyzna w swoich filmach żartuję z policji, nie traktuję ich poważnie co jest błędem. Przynajmniej moim zdaniem. Młodsza cześć populacji powinna widzieć że policja jest ważną częścią społeczności. Co idzie w parzę z ich szanowaniem. Wardęga w dalszym ciągu ponosi konsekwencję swoich czynów ale nic sobie z tego nie robi. Jego zachowanie jest dziecinne. W każdym razie to jego życie ma prawo robić z nim co chce. Jednak jego " wolność" nie potrwa długo.

Na dzisiaj to już koniec tych pustych bzdur. Zakończmy to minutą ciszy dla Wardegi.

                                                                                                                                                                                               Do następnego.

 

 

© YouTuberzy od zera do bohatera
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci